29. aukció
Czumpf Imre (1898-1973) Absztrakció
102

Czumpf Imre (1898-1973)

Absztrakció

Akvarell, papír, 29,5x22,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czumpf Imre
Kikiáltási ár: 80 000 Ft