23. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Absztrakt, 1965
126

Gábor Jenő (1893-1968)

Absztrakt, 1965

Olaj, vászon kartonon, 50x40 cm
Jelezve jobbra fent: Gábor J. 65.
Kikiáltási ár: 220 000 Ft