22. aukció
Marosán Gyula (1915-2003) Absztrakt csendélet
59

Marosán Gyula (1915-2003)

Absztrakt csendélet

Olaj, vászon, 33x43 cm
Jelezve jobbra lent: Marosán
Kikiáltási ár: 180 000 Ft

Kiállítva: Marosán Gyula és az Európai Iskola, Hamilton-Aulich Art Galéria, Budapest, 2004. június 30. – október 10., katalógus: P.21.