67. Aukció
Tihanyi Lajos absztrakt modernizmus
111

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Absztrakt festmény, 1933 körül

Olaj, vászon, 33,5 x 41,5 cm
Jelezve jobbra lent: LT.
Kikiáltási ár: 9 000 000 Ft
Becsérték: 14 000 000 - 18 000 000 Ft