30. aukció
Lakner László (1936-) Absztrakt kép, 1961
28

Lakner László (1936-)

Absztrakt kép, 1961

Olaj, vászon, 59,5x102 cm
Jelezve vakrámán: Lakner László 1961
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft