4. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Absztrakt kompozíció, 1935
100

Réth Alfréd (1884-1966)

Absztrakt kompozíció, 1935

Olaj, fa, 47x32 cm
Jelezve jobbra lent: Réth 35, jelezve hátul: 1935 Abstrait
Kikiáltási ár: 180 000 Ft