64. aukció
Rozsda Endre (1913-1999) Absztrakt kompozíció, 1943 körül
179

Rozsda Endre (1913-1999)

Absztrakt kompozíció, 1943 körül

Olaj, vászon, 60,5x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Rozsda, Hátoldalon Rozsda Endre pecsét
Kikiáltási ár: 5 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft