41. aukció
Gábor Jenő (1893-1968) Absztrakt kompozíció, 1964-66
130

Gábor Jenő (1893-1968)

Absztrakt kompozíció, 1964-66

Olaj, farost, 70,5x49,5 cm
Jelezve jobbra lent: Gábor J. 64-66
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 400 000 Ft