31. aukció
Czumpf Imre (1898-1973) Absztrakt kompozíció, 1967
11

Czumpf Imre (1898-1973)

Absztrakt kompozíció, 1967

Olaj, papír, 36,5x51,5 cm
Jelezve balra lent: Czumpf Imre 1967, Hátoldalon: hagyatéki bélyegző
Kikiáltási ár: 120 000 Ft