32. aukció
Czumpf Imre (1898-1973) Absztrakt kompozíció, 1971
73

Czumpf Imre (1898-1973)

Absztrakt kompozíció, 1971

Akvarell, papír, 43x61,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czumpf Imre 1971
Kikiáltási ár: 150 000 Ft