2. Grafikai aukció
Böhm Lipót (1916-1995) Absztrakt kompozíció, 1984
105

Böhm Lipót (1916-1995)

Absztrakt kompozíció, 1984

Akvarell, gouache, papír, 62,5 x 43 cm
Jelezve jobbra lent: Poldi, Jelezve hátoldalon: Böhm Lipót Signeau Poldi 1984
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft