4. HÁBORÚ UTÁNI ÉS KORTÁRS MŰVEK AUKCIÓJA (2021 ÁPRILIS)
Böhm Lipót (1916-1995) Absztrakt kompozíció, 1988
23

Böhm Lipót (1916-1995)

Absztrakt kompozíció, 1988

Gouache, akvarell, papír, 50 x 40 cm
Jelezve balra lent: Poldi, Jelezve jobbra lent: Poldi 1988
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

¦ Böhm Lipót – absztrakt művek papíron. Kálmán Makláry Fine Arts, Budapest, 2018. november 8 – 23.