44. aukció
Bán Béla (1909-1972) Absztrakt kompozíció
149

Bán Béla (1909-1972)

Absztrakt kompozíció

Olaj, vászon, 72x91,5 cm
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 1 600 000 Ft