1. Grafikai aukció (2021. április)
Böhm Lipót (1916-1995) Absztrakt Kompozíció
93

Böhm Lipót (1916-1995)

Absztrakt Kompozíció

Akvarell, gouache, papír, 50 x 35 cm
Jelezve jobbra lent: Poldi
Kikiáltási ár: 120 000 Ft
Becsérték: 200 000 - 300 000 Ft