Soros árverés
Kassák Lajos (1887-1967) Absztrakt kompozíció (Állványzat), 1960
60

Kassák Lajos (1887-1967)

Absztrakt kompozíció (Állványzat), 1960

43x30,5 cm, Olaj, papír
Jelezve jobbra lent: KL60, Jelezve hátoldalon: Kassák 1960, Hátoldalon felirat: Állványzat
Kikiáltási ár: 800 000 Ft