Kortárs aukció
Konok Tamás (1930-2020) Accent Rouge, 1977/50
23

Konok Tamás (1930-2020)

Accent Rouge, 1977/50

Akril, vászon, 97x130 cm
"Jelezve hátoldalon: Konok ""accent rouge"" 77/50 97/130 a/T"
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft