36. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Ádám és Éva, 1931
166

Basilides Barna (1903-1967)

Ádám és Éva, 1931

Olaj, vászon, 175x140 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 931
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft