2. aukció
Fényes Adolf (1867-1945) Ádám és Éva a paradicsomban
24

Fényes Adolf (1867-1945)

Ádám és Éva a paradicsomban

Olaj, vászon, 80x70 cm
Jelezve jobbra lent: Fényes Adolf
Kikiáltási ár: 320 000 Ft