33. aukció
Biai Föglein István (1905-1974) Ady a Grand-Café-ban
16

Biai Föglein István (1905-1974)

Ady a Grand-Café-ban

Akvarell, papír, 34x45,5 cm
Jelezve jobbra lent: Biai
Kikiáltási ár: 220 000 Ft