8. aukció
Csáji Attila (1939-) Ageda I., 1996
100

Csáji Attila (1939-)

Ageda I., 1996

Olaj, acryl, farost, 68x83 cm
Jelezve jobbra lent: Csáji Attila, hátoldalon a művész kézírása: Ageda I. Csáji Attila 1996
Kikiáltási ár: 340 000 Ft