28. aukció
Tull Ödön (1870-1911) Agglegény karácsony estéje (Kávézóban), 1897
138

Tull Ödön (1870-1911)

Agglegény karácsony estéje (Kávézóban), 1897

Akvarell, gouache, papír, 31x23 cm
Jelezve jobbra lent: Tull 97, Agglegény karácsonya
Kikiáltási ár: 150 000 Ft