12. Háború utáni és kortárs művek aukciója - I. rész
Ország Lili agyagtábla kortárs aukció
114

Ország Lili (1926-1978)

Agyagtábla, 1970

Olaj, farost, 49 x 39 cm
Jelezve hátoldalon: Ország Lili "Agyagtábla", 1970
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 3 600 000 - 4 800 000 Ft