121 legszebb magyar festmény
Mednyánszky László (1852-1919) Ágyút húzó katonák a hegyek között, 1915 körül
64

Ágyút húzó katonák a hegyek között, 1915 körül

Olaj, vászon, 81x101 cm
Jelezve jobbra lent: Mednyánszky