33. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Ahonnan a múzsák elmennek! (Manhattan)
50

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Ahonnan a múzsák elmennek! (Manhattan)

Olaj, farost, 47x62 cm
Jelezve balra lent: MCP, Jelezve vakrámán: 22, Ahonnan a múzsák elmennek!
Kikiáltási ár: 950 000 Ft