14. Háború utáni és kortárs művek aukciója
Perneczky Géza, mail-art, konceptualizmus
66

Perneczky Géza (1936)

Ajánlom magam, 1996

Monotípia, olaj, papír, 28 x 42 cm
Jelezve jobbra fent: Perneczky
Jelezve hordozón: 1996 nov.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft