23. aukció
Pauer Gyula (1941-2012) Akantusz, 2003
118

Pauer Gyula (1941-2012)

Akantusz, 2003

Akril, pasztell, vászon, 60x64 cm
Jelezve jobbra lent: Pauer
Kikiáltási ár: 200 000 Ft

Oeuvre katalógus: sz.j.sz. 501 – Pauer Gyula műveinek jegyzéke, Budapest, Műcsarnok, 2005.