33. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Akrobaták
111

Járitz Józsa (1893-1986)

Akrobaták

Olaj, vászon papírlemezen, 25,5x41 cm
Jelezve balra fent: Jaritz
Kikiáltási ár: 280 000 Ft