68. Aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Akrobaták
100

Járitz Józsa (1893-1986)

Akrobaták

Olaj, vászon papírlemezen, 35 x 27 cm
Kikiáltási ár: 260 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft