3. Grafikai aukció
Kádár Béla (1877-1956) Akt
112

Kádár Béla (1877-1956)

Akt

Akvarell, papír, 42,5 x 28 cm
Jelezve jobbra lent: Kádár Béla
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 400 000 Ft