36. aukció
László Fülöp (1869-1937) Akt, 1895
141

László Fülöp (1869-1937)

Akt, 1895

Olaj, vászon, 65x53 cm
Jelezve jobbra lent: László Domony 895
Kikiáltási ár: 2 500 000 Ft