21. aukció
Tihanyi Lajos női akt
107

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Akt, 1910-es évek

Olaj, vászon, 61x34 cm
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft

Proveniencia: egykor Frankfurt József tulajdonában

Reprodukálva: Passuth Krisztina: A nyolcak. Corvina Kiadó, Budapest, 1967. katalógus: 78.