47. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Akt, 1938
128

Schönberger Armand (1885-1974)

Akt, 1938

Olaj, vászon, 88,5x60 cm
Jelezve balra lent: Schönberger 1938
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft
Becsérték: 1 800 000 - 2 400 000 Ft