27. aukció
Réth Alfréd (1884-1966) Akt, 1954 körül
195

Réth Alfréd (1884-1966)

Akt, 1954 körül

Olaj, falemez, 33x46 cm
Jelezve jobbra lent: A. Réth
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft