14. aukció
Szőnyi István (1894-1960) Akt
84

Szőnyi István (1894-1960)

Akt

Olaj, karton, 60x52 cm
Jelezve jobbra fent: Szőnyi I.
Kikiáltási ár: 650 000 Ft