36. aukció
Csók István (1865-1961) Akt a műteremben, 1898
140

Csók István (1865-1961)

Akt a műteremben, 1898

Olaj, vászon, 54,5x80,5 cm
Jelezve jobbra lent: Csók I. 98.
Kikiáltási ár: 1 900 000 Ft