55. aukció
Molnár C. Pál (1894-1981) Akt a műteremben, 1950
133

Molnár-C. Pál (1894-1981)

Akt a műteremben, 1950

Olaj, fa faroston, 35x40,5 cm
Jelezve balra lent: MCP 1950
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 600 000 - 800 000 Ft