52. aukció
Thorma János (1870-1937) Akt a szabadban
176

Thorma János (1870-1937)

Akt a szabadban

Olaj, papírlemez, 50x36,5 cm
Jelezve balra lent: Thorma
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 54. árverés, 272. tétel