45. aukció
Nádler Róbert (1858-1938) Akt a sziklák között
19

Nádler Róbert (1858-1938)

Akt a sziklák között

Olaj, vászon papírlemezen, 48x37 cm
Jelezve balra lent: Nádler Róbert
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft