72. Tavaszi aukció
Marczell György női akt
163

Marczell György (1897-1979)

Akt ablak előtt, 1977

Olaj, vászon, 60,5 x 80 cm
Jelezve balra lent: Gy. Marczell 1977.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft
Becsérték: 700 000 - 1 000 000 Ft