68. Aukció
Vaszary János akt Buddha
96

Akt Buddhával, 1926 körül

Olaj, vászon, 98 x 81 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 50 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 120 000 000 Ft