Akt csillárral, 1926-28
Olaj, vászon, 82,5 x 71 cm
Jelezve balra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
– Vaszary János képei az Ernst Múzeum kiállításán. (Ernst Múzeum kiállításai CX.) Budapest, 1930. kat.: 53. (Női akt csillárral címen)