13. aukció
Ismeretlen festő Akt gyümölcsökkel, fényben és derűben
143

Ismeretlen festő

Akt gyümölcsökkel, fényben és derűben

Olaj, vászon, 74x56 cm
Kikiáltási ár: 900 000 Ft

23

Ismeretlen festő

Csendélet narancsokkal

Kikiáltási ár: 440 000 Ft