60. aukció
Vértes Marcell (1895-1961) Akt kalapban, 1949
110

Vértes Marcell (1895-1961)

Akt kalapban, 1949

Olaj, vászon, 51,5x41 cm
Jelezve jobbra fent: Vértes 49
Kikiáltási ár: 600 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 500 000 Ft