54. aukció
Járitz Józsa (1893-1986) Akt karosszékben
130

Járitz Józsa (1893-1986)

Akt karosszékben

Olaj, vászon, 61x50 cm
Jelezve hátoldalon: Járitz
Kikiáltási ár: 500 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft