2. aukció
Bartoniek Anna (1896-1978) Akt kék háttérrel
110

Bartoniek Anna (1896-1978)

Akt kék háttérrel

Olaj, vászon, 66x48 cm
Jelezve jobbra lent: Bartoniek A.
Kikiáltási ár: 90 000 Ft