20. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Akt műteremben, 1934
83

Kontuly Béla (1904-1983)

Akt műteremben, 1934

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla 1934
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft

Kontuly Béla műveinek jegyzéke: 128. In: Bizzer István: Kontuly Béla. Mikes, Budapest, 2003, 102. oldal

Feltehetőleg kiállítva: CLVIII. Csoportkiállítás. Ernst Múzeum, Budapest, 1936. II., katalógus: 31. (Akt címen)