27. aukció
Deák Ébner Lajos (1850-1934) Akt pillangóval, 1878
38

Deák Ébner Lajos (1850-1934)

Akt pillangóval, 1878

Olaj, vászon, 59,5x105,5 cm
Jelezve balra lent: L. Ebner Paris 1878
Kikiáltási ár: 650 000 Ft