12. aukció
Kontuly Béla (1904-1983) Akt pitypanggal, 1934
181

Kontuly Béla (1904-1983)

Akt pitypanggal, 1934

Olaj, vászon, 120,5x60 cm
Jelezve jobbra lent: Kontuly Béla 1934
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft