65. aukció (2020. december)
Tihanyi Lajos akt, női portré
90

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Akt studium (Akttanulmány, Aktstudie, Akt, Etude de nu, Etude nu, Nude Woman, Nude of a Woman), 1917; Hátoldalon: Pöttyös ruhás nő portréja, 1917 előtt

Olaj, karton, 66,5 x 83,5 cm (hátoldalon: 83,5 x 66,5 cm)
Jelezve balra lent: Tihanyi Lajos 917
Kikiáltási ár: 40 000 000 Ft
Becsérték: 80 000 000 - 120 000 000 Ft

115

Tihanyi Lajos (1885-1938)

Parkban

Kikiáltási ár: 2 400 000 Ft