57. aukció
Boromisza Tibor (1880-1960) Akt tájban, 1910
95

Boromisza Tibor (1880-1960)

Akt tájban, 1910

Olaj, karton vászonon, 52x77,5 cm
Jelezve jobbra lent: NB Boromisza Tibor
Kikiáltási ár: 24 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 60 000 000 Ft

158

Boromisza Tibor (1880-1960)

Eső,1912

Kikiáltási ár: 16 000 000 Ft